Březen u včeliček

Konečně jsme se dočkali krásného jara. Svítí nám sluníčko, ptáčci venku zpívají, rostou kytičky a stromy se hezky zbarvují. Při našich procházkách se kocháme. Stále chodíme do relaxační místnosti Snoezelen, kde načerpáváme poklidné atmoséry a vždy si tam příjemně odpočineme. Tento měsíc jsme u Včeliček měli narozeninového krále, byl jím Kryštůfek. Přejeme mu všechno nejlepší. Ve třídě jsme si udělali „jarní zahrádku“. Vypěstovali jsme si řeřichu a slunečnice. Každé ráno zaléváme rostlinky, aby se jim dařilo. Procvičujeme motoriku pomocí tvoření výrobků s jarní tématikou. A nyní se těšíme na duben, jelikož budeme slavit Velikonoce a seznamovat se s velikonočními zvyky.